Hakkımızda

1995 yılında kurulan firma, kurulduğu günden bu yana ocak ve tesisleriyle sektörde önemli başarılara imza attı. Sektörde hızla büyüyen sürekli olarak müşterilerini memnun eden Emmiler Madencilik zaman içerisinde Perlit , Kum Ocağı ve Doğal Taş alanlarında aranan firmaların başında gelmeyi başardı.

1995 yılında Perlit genleştirme tesisini kurup 2001 yılına kadar ısı yalıtımıyla mücadele etti. Serüvenine 2005 yılındaki Konkasör Tesisi ve Kum Ocağı işletmesiyle devam eden firma Melikgazi Belediyesi ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere yol yapım işlerinde faaliyetlerini gerçekleştirdi.

2008 yılında ise İzober isimli taş yünü firması aracıyla bazalt ile tanışan Emmiler Madencilik; bu dönemde taş yünü firmalarına bazalt kırmaya başladı.İç Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgelerinde faaliyet gösterdi.
2012 yılında ocağın blok vermesiyle beraber taş kesme işlemine başlandı. Bu sayede bazalt sektörüne giriş yapmış oldu.

Talep ve ilgi üzerine 2016 yılında Erkilet bölgesinde bulunan 14.500 m2 açık ve 1000 m2 kapalı iş sahasıyla birlikte 50’den fazla çalışanı ve 10 kişilik idari kadrosuyla  hizmet vermeye başladı. Doğal taş ocağından alınan bazaltı, kesme – işleme işlemlerine tabii tutarak ; bazalt bordür pahlı, bazalt bordür proflli, bazalt su oluğu, bazalt hon, bazalt patinato, cilalı bazalt , mucartalı bazalt gibi ürünler elde edilmekte. Ayrıca kırma eleme yöntemiyle bazalt tozu, bazalt mıcır ve bazalt balans elde edilmekte.
Emmiler Madencilik  sürekli büyümekte ve sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.


KALİTELİ BAZALTIN TEK NUMARASI

0530 366 45 37 
0530 EMM İL ER
İLETİŞİM
Tıkla!